Kilka słów o naszej firmie

Historia Maukran

W 2007 roku rozpoczęliśmy działalność w branży usług dźwigowych. Od samego początku nastawieni byliśmy przede wszystkim na konkretne rezultaty naszej pracy i świadczenie usług, które będą dokładnie tym, czego poszukują inwestorzy. W ciągu tych kilku lat mieliśmy przyjemność działać przy realizacji wielu inwestycji, z których jesteśmy dumni.

 

Maukran teraz

Obecnie firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla operatorów żurawi wieżowych i samojezdnych. Dysponujemy kadrą dydaktyczną, w skład której wchodzą najwyższej klasy specjaliści. Organizujemy 3 rodzaje kompleksowych kursów:

  • Na żurawie wieżowe kategorii I Ż.
  • Na żurawie samojezdne kategorii II Ż.
  • Offshore Crane Operator Stage 2 Training, który uprawnia do obsługi dźwigów na platformach wiertniczych i statkach.

Więcej o naszych szkoleniach możesz dowiedzieć się tutaj.

 

Pracownicy

Nasza załoga to ludzie, którzy o dźwigach wiedzą wszystko. Odbywając szkolenie u nas, możesz mieć pewność, że w przystępny sposób przekażą Ci maksimum wiedzy. Pracownicy Maurkan na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w szkoleniach i spotkaniach branżowych. Certyfikaty, jakimi dysponujemy, to najlepszy dowód na to, że szkolić będą Cię fachowcy.

Operator żurawia wieżowego to zawód odpowiedzialny, dlatego też musisz się do niego odpowiednio przygotować. Z nami masz pewność, że nic Cię w tej pracy nie zaskoczy.

Maurkan to marka, za którą stoją wybitne realizacje. To wiedza i doświadczenie, które budują sukces i pomagają w dobrym rozwoju ścieżki zawodowej.